Česky | English

PSYCHODIAGNOSTIKA, PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ

foto.jpgSpolečnost Assessment s.r.o. je personálně poradenská společnost, která se zaměřuje na diagnostikování pracovního výkonu, psychodiagnostiku pro pracovní praxi a osobnostní psychodiagnostiku.

Poskytujeme profesionální služby v oblastech uvedené v liště na pravé straně a liště hlavního menu.

Naše společnost chce zajistit u svých partnerů takové prostředí, kde je na první pohled patrné, že problematice lidských zdrojů, práci s lidským kapitálem a personálnímu poradenství je věnována maximální možná pozornost.

Naší snahou je odlišit se od mnohých firem podobného zaměření přístupem, odborností, efektivitou a know-how.

Cílem společnost Assessment s.r.o. je poskytnout svým klientům služby tzv. od A do Z. Klient dostává hotový produkt v co nejkratším časovém limitu.  
Tým společnosti Assessment tvoří profesionálové v oblasti HR a personálního poradenství s mnohaletou praxí.

Naši lidé dokáží pracovat pod silným tlakem a dosahují požadované výsledky s velmi nízkými požadavky na čas realizace zakázky. Služby šijeme tzv. na míru pro klienta a to i s minimem vstupních informací ze strany klienta. U nás stále platí „Náš zákazník, náš pán“. 

Naší devízou je Know how, flexibilita, profesionalita, individuální přístup, a proto můžeme beze strachu říci, že jsme lídrem trhu co se týče kvality a komplexnosti nabízených služeb. Jako jedna z mála společností na trhu ČR disponujeme oprávněním k nabízeným službám, viz. obchodní rejstřík.

 

Provádíme PSYCHOTESTY PRO ŘIDIČE ( profesionály, vybodované a s uloženým zákazem řízení, cena je 1400,-  

Tel: 775170134, e-mail: md@assessment-test.cz

Štěrboholská 102a, Praha
© 2011 Assessment; Powered by PubliX