Česky | English

SLUŽBY

foto.jpg

Naše společnost chce zajistit u svých partnerů takové prostředí, kde je na první pohled patrné, že problematice lidských zdrojů, práci s lidským kapitálem a personálnímu poradenství je věnována maximální možná pozornost.

Naší snahou je odlišit se od mnohých firem podobného zaměření přístupem, odborností, efektivitou a know-how. Cílem společnost Assessment s.r.o. je poskytnout svým klientům služby tzv. od A do Z. Klient dostává hotový produkt v co nejkratším časovém limitu.  
Tým společnosti Assessment tvoří profesionálové v oblasti HR a personálního poradenství s mnohaletou praxí.

Naši lidé dokáží pracovat pod silným tlakem a dosahují požadované výsledky s velmi nízkými požadavky na čas realizace zakázky. Služby šijeme tzv. na míru pro klienta a to i s minimem vstupních informací ze strany klienta. U nás stále platí „Náš zákazník, náš pán“. 

Naší devízou je Know how, flexibilita, profesionalita, individuální přístup, a proto můžeme beze strachu říci, že jsme lídrem trhu co se týče kvality a komplexnosti nabízených služeb. Jako jedna z mála společností na trhu ČR disponujeme oprávněním k nabízeným službám, viz. obchodní rejstřík.

Jsme tým strategicky myslících osobností, nabízíme efektivní formy řešení. Od konkurence se odlišujeme koncepčním přístupem
a vysokou odbornosti, kterou prokazujeme řešením těch nejsložitějších situací v našem oboru.

Realizujeme projekty jak na území ČR, SR, tak i v zahraničí. Pro řešení používáme nejvyspělejší technologie a postupy práce. Naším klientům poskytujeme servis a péči v průběhu zakázky i po ukončení zakázky a další technické, odborné pomoci nebo konzultací při řešení specifických problémů.

© 2011 Assessment; Powered by PubliX