SLUŽBY

Společnost ASSESSMENT s.r.o. zajišťuje u svých partnerů takové prostředí, kde je na první pohled patrné, že problematice lidských zdrojů a práci s lidským kapitálem  je věnována maximální možná pozornost.

Vždy se snažíme, aby za každým naším krokem byla vidět profesionalita, kvalita a radost z práce, kterou předáváme klientovi. Tým společnosti ASSESSMENT tvoří profesionálové v oblasti HR a psychologové s mnohaletou praxí.

Našim obchodním artiklem je Know how, flexibilita, profesionalita, individuální přístup, a proto můžeme beze strachu říci, že jsme lídrem trhu, co se týče vývoje, dodávky a implementace technologií pro oblast diagnostiky lidských zdrojů. Kvalita a komplexnost nabízených služeb je našim standardem.

Jsme tým strategicky myslících, vzdělaných osobností, nabízíme efektivní a inovativní formy řešení.

Realizujeme projekty na území ČR a EU. Jako ryze česká firma jsme hrdí na to, že pro trh České republiky dodáváme naše projekty a produkty. Pro řešení používáme nejvyspělejší technologie a postupy práce. Naším klientům poskytujeme servis a péči v průběhu zakázky i po ukončení zakázky a další technickou, odbornou pomoc nebo konzultací při řešení specifických problémů.

Vytisknout