Česky | English
SLUŽBY > I-RECRUITMENT

i-recruitment

inteligentní řešení procesů výběrového řízení se všemi 5 P

I-recruitment je zcela nové on-line softwarové řešení pro personalisty a personální agentury po celém světě.

I – recruitment je nový a unikátní on-line software pro nábor a výběr, navržený stejně, jako je Vaše myšlení. Podporuje efektivitu a celý proces náborových postupů v logických krocích, které jsou přizpůsobitelné Vašim pracovním metodám.

 • Poskytuje široký rozsah funkcí. Rychlé a spolehlivé rozhraní vhodné pro personální oddělení zahrnuje všechny základní funkce potřebné k náborovému procesu.
 • Kombinuje inovaci a funkčnost za nižší náklady na výběrové řízení a kandidáta. Ušetříte čas, peníze a získáte mnohem komplexnější informace a služby.
 • Umožňuje nákup uživatelské licence a modulů přesně podle Vašich požadavků. Individuálně kombinovatelné moduly šijeme na míru Vašim potřebám. Neustále nasloucháme svým zákazníkům, a díky tomu děláme pozitivní vylepšování našeho softwaru a služeb.
 • Pokud hledáte on-line software pro nábor a výběr kandidáta, který lze přizpůsobit Vašim pracovním postupům a metodám se sofistikovanými funkcemi, bude I-Recruitment splněním Vašich požadavků.

I-RECRUITMENT- software, který obsahuje:

 1. Databázi životopisů- CV banka, včetně selekce
 2. Katalog pracovních pozic- změří způsobilost a vhodnost kandidátů na konkrétní pracovní pozici
 3. Měření vhodnosti, způsobilosti, výkonu, kompetencí, motivace a možných rizik plynoucích z výkonu dané pozice u jednotlivých kandidátů
 4. Pozvánky na výběrová řízení
 5. Odmítací dopisy s nabídkou řešení pro nevybrané kandidáty
 6. Podporu a inovaci Vašich běžných postupů a bezpečnost Vašich dat


I-RECRUITMENT- kompletní přehled o kandidátech:

 • Vhodnost na poptávanou pracovní pozici- jak se hodí na konkrétní pozici
 • Perspektivu a kompatibilitu pro firmu- zda se hodí do společnosti a jaký má potenciál
 • Pracovní výkon a rizikové jednání- jak bude pracovat, případně jaká hrozí rizika
 • Komplexní pohled bez „masky“- jaký skutečně je a jaké jsou jeho možnosti

I-RECRUITMENT- jaké jsou výhody a v čem?

 1. 100% on-line
  • Dostupnost softwaru, který je zcela on-line. K dispozici okamžitě, 360/24/7 z libovolného počítače, kdekoliv na světě s přístupem na internet, bez nutnosti instalace.
 2. Reálné hodnocení kandidátů
  • Hodnotí skutečné schopnosti a dovednosti uchazečů bez možnosti zkreslení výsledků. Dle přesně definované pozice vyhodnotí vhodnost uchazeče, kompatibilitu mezi jeho schopnostmi a dovednostmi a danou pozicí.
 3. Kvalita za přiměřené peníze
  • Má všech 5 P, flexibilní moduly poskytující variabilní a cenově efektivní řešení - nekomplikované, konkurenceschopné ceny bez kapitálových výdajů.
 4. Jasné a intuitivní prostředí
  • Snadno ovladatelný profesionální software, který okamžitě převezme kontrolu nad procesy tak, aby fungovali efektivněji a účinněji.
 5. Servis a podpora
  • Nepřetržitá on-line podpora a bezplatné on-line školení. Náš tým Vám neustále aktivně naslouchá a vytváří pozitivní zlepšení softwaru a zkvalitňuje služby dle Vašich požadavků. Vždy je tu pro Vás naše zákaznická podpora a poradenství. Pomůžeme Vám vyvinout příslušné procesy a postupy pro zajištění vyšší kvality náborového procesu.
 6. Bezpečnost systému
  • Je naší prioritou. Garantuje plně zabezpečené servery a zálohování systému. Nabízíme denně plné systémové zálohy s automatickou funkcí ukládání záloh na alternativní server.
   I-recruitment, on-line software pro nábor masivně investoval do vysokého výkonu a plně spravovaných serverů, které zajišťují odbornou správu a bezpečnost, a tak je I-recruitment vždy k dispozici, online, kdykoliv a kdekoliv.


I-RECRUITMENT - výhody softwaru pro nábor

Šetříte peníze
Cenově dostupné moduly, jedná se tedy o cenově příznivé softwarové řešení náboru.

Práce na dálku
Bez ohledu na to, kde na světě jste, je s připojením na internet I-recruitment přístupný z jakéhokoli počítače, PC nebo Mac. Je tedy možné pracovat kdykoliv a odkudkoliv.

Plně variabilní
Plně variabilní pro potřeby jakékoli společnosti s cílem zjednodušit systém náborových agend a měnících se potřeb společnosti.

Jednoduchý, abyste ho mohli začít využívat okamžitě
I-recruitment byl vytvořen zkušenými HR managery a vývojáři, díky čemuž je celé uživatelské prostředí jednoduché.

Zlepší způsob, jakým vaše firma funguje
I-recruitment nabízí funkce, které jsou jednoduché na používání s důrazem na efektivitu. Výsledkem jsou úspory nákladů pro malé, střední i velké podniky a personální agentury a zefektivnění procesů.

Žádné problémy s kompatibilitou
Bez ohledu na to, jaký systém používáte, zda je to PC nebo Mac, nejsou zde žádné požadavky na systém - stačí přístup k internetu bez nutnosti instalace.

Výběr poskytovatele softwaru není jen o technologii, ale o dlouhodobém partnerství a podpoře, která pomáhá při růstu a úspěchu vašeho podnikání. Podporujeme proces náboru Vašich zaměstnanců na každém kroku s cílem vytěžit maximum a vytvořit rychlou návratnost investice. Vaši zaměstnanci jsou na správných místech, jsou produktivnější a podnikání je více prosperující.

I-recruitment zlepšuje a zefektivňuje proces náboru, aby se váš HR tým mohl zaměřit na to, co je důležité - na potřeby a rozvoj zaměstnanců, kteří jsou klíčem k Vašemu úspěchu.

i-recruitment je software poskytovaný společností assessment s.r.o. v případě vašeho zájmu objednávejte na md@assessment-test.cz , +420 775 170 134 nebo z www.i-recruitment.cz

© 2011 Assessment; Powered by PubliX